Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V 245/50 R20 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 245/50 R20 105V XL EVc ) 03121110000 | 1 191 zł |
Continental PremiumContact 6 (245/50 R20 105V) 03121110000 | 1 195 zł |
Opona Continental 245/50R20 PremiumContact 6 105V XL FR - opony letnie 312 | 1 083 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/50 R20 105V XL EVc ) | 1 205 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V | від 1 083 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →