Літня шина Continental ContiVanContact 200 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiVanContact 200 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiVanContact 200 205/65 R16C 107T
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental VanContact 200-205/65R16 107T - letnia opona 451131000 | 745 zł |
Continental ContiVanContact 200 (205/65 R16 107/105T) 04512110000 | 679 zł |
Continental ContiVanContact 200 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójne oznacz | 661 zł |
Opona Continental 205/65R16C ContiVanContact 200 107/105T (103T) - opony d | 634 zł |
Continental ContiVanContact 200 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznac | 686 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Continental ContiVanContact 200 205/65 R16C 107T
Ціни на Continental ContiVanContact 200 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiVanContact 200 205/65 R16C 107T | від 566 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →