Літня шина Continental VanContact Ultra 205/65 R16C 107T
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact Ultra 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact Ultra 205/65 R16C 107T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental VanContact Ultra (205/65 R16 107/105T) 04517590000 | 706 zł |
Continental VanContact Ultra ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczon | 694 zł |
Opona Continental 205/65R16C VanContact Ultra 107/105T (103T) 8PR - opony | 739 zł |
Continental VanContact Ultra ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczon | 702 zł |
Opony letnie 205/65R16 107/105T VanContact Ultra Continental 2022 | 602 zł |
Opony letnie 205/65R16 107/105T VanContact Ultra Continental 2023 | 633 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact Ultra 205/65 R16C 107T
Ціни на Continental VanContact Ultra 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact Ultra 205/65 R16C 107T | від 602 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →