Літня шина Pirelli Carrier 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Carrier 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Carrier 205/65 R16C 107T
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Carrier (205/65 R16 107/105T) 4347200 | 734 zł |
Pirelli Carrier ( 205/65 R16C 107/105T ) | 717 zł |
Opona Pirelli 205/65R16C CARRIER 107/105 T - opony dostawcze 21643 | 708 zł |
Pirelli Carrier ( 205/65 R16C 107/105T ) 2164300 | 709 zł |
Pirelli Carrier (205/65 R16 107/105T) 2164300 | 699 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Pirelli Carrier 205/65 R16C 107T
Ціни на Pirelli Carrier 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Pirelli Carrier 205/65 R16C 107T | від 699 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →