Зимова шина Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H
Відео 5Фото 5 |
Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H ТОП-3ТОП-5 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Високопродуктивна фрикційна шина для регіонів з м'яким зимовим кліматом, яка порадує адептів динамічного стилю їзди. Першорядну роль в конструкції моделі відіграє симетричний малюнок протектора з спрямованим вектором розстановки блоків. Елементи центрального ядра бігової доріжки сприяють вигрібанню снігової маси, тоді як множинні ламелі в них «прокачують» тягово-зчіпні характеристики автогуми на льоду і мокрому асфальті.
Для кращого контакту з дорожнім полотном Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H оснастили масивними плечевинами. Ламелі в "плечах" відрізняються особливою самоблокирующейся конструкцією, яка обмежує не тільки поперечну, але і поздовжню рухливість блоків. Як результат, помітно підвищується стабільність зчіпних властивостей шини при маневруванні і гальмуванні. Легкий каркас виробу знижує опірність коченню, продовжуючи тим самим експлуатаційний Пробіг автогуми до стирання протектора і сприяючи економічній витраті палива транспортним засобом. Також модель характеризується хорошим рівнем акустичного комфорту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Купити Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H
Opona Dunlop 205/60R16C Winter Sport 5 92H - opony zimowe 574628 | 465 zł |
Dunlop Winter Sport 5 (205/60 R16 92H) 531992 | 567 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 205/60 R16 92H ) | 519 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 205/60 R16 92H ) 531992 | 708 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 205/60 R16 92H ) | 718 zł |
Модификації Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H
Ціни на Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H | від 465 zł | 5 пропозицій | ||
Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 96H | від 473 zł | 9 пропозицій |