Opona zimowa Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H TOP-3TOP-5 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Wysokowydajna opona cierna na łagodne zimowe klimaty, która zachwyci miłośników dynamicznej jazdy. Główną rolę w konstrukcji modelu odgrywa symetryczny wzór bieżnika z kierunkowym wektorem ustawienia bloków. Elementy centralnego rdzenia bieżni pomagają usunąć masę śniegu, a liczne lamele w nich „pompują” właściwości trakcyjne opon na lodzie i mokrym asfalcie. Dla lepszego kontaktu z nawierzchnią, Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H został wyposażony w masywne barki.
Lamele w „barkach” wyróżnia specjalna samoblokująca konstrukcja, która ogranicza nie tylko ruchliwość poprzeczną, ale również wzdłużną klocków. W efekcie zauważalnie zwiększa się stabilność właściwości przyczepności opony podczas manewrowania i hamowania. Lekki karkas produktu zmniejsza opory toczenia, wydłużając tym samym przebieg eksploatacyjny opony, powodując zużycie bieżnika i przyczyniając się do oszczędnego zużycia paliwa przez pojazd. Model charakteryzuje się również dobrym poziomem komfortu akustycznego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Kup Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H
Opona Dunlop 205/60R16C Winter Sport 5 92H - opony zimowe 574628 | 465 zł |
Dunlop Winter Sport 5 (205/60 R16 92H) 531992 | 567 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 205/60 R16 92H ) | 519 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 205/60 R16 92H ) 531992 | 709 zł |
Modyfikacje Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H
Ceny na Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 92H | od 465 zł | 4 oferty | ||
Dunlop Winter Sport 5 205/60 R16 96H | od 473 zł | 7 oferty |