Літня шина Michelin Agilis 3 205/65 R16C 107T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis 3 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis 3 205/65 R16C 107T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis 3 (205/65 R16 107/105T) 126305 | 693 zł |
Opona Michelin 205/65R16C AGILIS 3 107T - opony dostawcze 126305 | 703 zł |
Michelin Agilis 3 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103H ) 12 | 696 zł |
Michelin Agilis 3 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103H ) | 705 zł |
Opony letnie 205/65R16 107/105T Agilis 3 Michelin 2023 | 667 zł |
Opony letnie 205/65R16 107/105T Agilis 3 Michelin 2024 | 675 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Agilis 3 205/65 R16C 107T
Ціни на Michelin Agilis 3 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis 3 205/65 R16C 107T | від 667 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →