Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 205/40 R17 84Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 205/40 R17 84Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 205/40 R17 84Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (205/40 R17 84Y) 03574830000 | 626 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 205/40 R17 84Y XL EVc ) 03574830000 | 703 zł |
Opona Continental 205/40R17 PremiumContact 6 84Y XL - opony letnie 357483 | 594 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 205/40 R17 84Y XL EVc ) | 739 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →