Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y 225/45 R17 94 Y 225/45 R17 94 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 ( 225/45 ZR17 94Y XL ) 1034094 | 457 zł |
Opona Hankook 225/45 ZR17 VENTUS S1 EVO3 K127 94Y XL. - opony letnie 10340 | 356 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 (225/45 R17 94Y) 1034094 | 492 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 ( 225/45 ZR17 94Y XL 4PR SBL ) | 398 zł |
Opona Letnia Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45Zr17 94Y Xl | 377 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y | від 356 zł | 11 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y Run Flat | від 413 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →