Зимова шина Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H ТОП-5малошумна |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Kleber 205/55R16 KRISALP HP3 M+S 91H - opony zimowe 818198 | 355 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (205/55 R16 91H) 818198 | 385 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/55 R16 91H ) 818198 | 392 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/55 R16 91H ) | 397 zł |
Opona Zimowa, Kleber, Krisalp HP3 205/55R16 91H | 366 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H
Ціни на Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H | від 355 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91T | від 362 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 94H | від 389 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 94V | від 504 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →