Зимова шина Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Krisalp HP 3 (195/65 R15 95T) 392870 | 400 zł |
Opona Kleber 195/65R15 KRISALP HP3 XL M+S 95T - opony zimowe 39287 | 353 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 195/65 R15 95T XL ) 392870 | 465 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 195/65 R15 95T XL ) | 474 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T
Ціни на Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 91H | від 269 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 91T | від 260 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T | від 353 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →