Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Kleber 195/65R15 KRISALP HP3 XL M+S 95T - opony zimowe 39287 | 345 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (195/65 R15 95T) 392870 | 400 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 195/65 R15 95T XL ) | 464 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 195/65 R15 95T XL ) 392870 | 460 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T
Ceny na Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 91H | od 269 zł | 4 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 91T | od 260 zł | 5 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 195/65 R15 95T | od 345 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →