Літня шина Goodyear EfficientGrip Cargo 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Cargo 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Cargo 205/65 R16C 107T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Cargo ( 205/65 R16C 107/105T 8PR EVR ) | 599 zł |
Goodyear EfficientGrip Cargo (205/65 R16 107/105T) 574888 | 569 zł |
Opona Goodyear 205/65R16C EFFIGRIP CARGO 107/105T. - opony dostawcze 57488 | 666 zł |
Goodyear EfficientGrip Cargo ( 205/65 R16C 107/105T 8PR EVR ) 574888 | 609 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Cargo 205/65 R16C 107T
Ціни на Goodyear EfficientGrip Cargo 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Cargo 205/65 R16C 107T | від 569 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →