Opona zimowa Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91H
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 ( 205/55 R16 91H EVc ) 03554640000 | 492 zł |
Opona Continental 205/55R16 WinterContact TS 870 91H - opony zimowe 355464 | 479 zł |
Continental WinterContact TS 870 (205/55 R16 91H) 03554640000 | 491 zł |
Continental WinterContact TS 870 ( 205/55 R16 91H EVc ) | 498 zł |
Opony zimowe 205/55R16 91H WinterContact TS 870 Continental 2023 | 493 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91H
Ceny na Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91H | od 479 zł | 5 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 205/55 R16 91T | od 437 zł | 5 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 205/55 R16 94H | od 579 zł | 4 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 205/55 R16 94V | od 683 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →