Літня шина Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 (205/55 R16 91Y) 241181 | 522 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 205/55 ZR16 (91Y) ) | 516 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 205/55 ZR16 (91Y) ) 241181 | 509 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PILOT SPORT 4 91Y - opony letnie 241181 | 443 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91W | від 462 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y | від 443 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 94Y | від 438 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →