Літня шина Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (205/55 R16 94H) 920473 | 616 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 94H XL ) 920473 | 542 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4 94H XL S2 - opony letnie 920473 | 532 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 94H XL ) | 607 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H
Ціни на Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H | від 421 zł | 11 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91W | від 486 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 462 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H | від 532 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V | від 572 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V Volvo | від 604 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →