Всесезонна шина Nexen Roadian MT 31/10,5 R15 109Q
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian MT 31/10,5 R15 109Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian MT 31/10,5 R15 109Q
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Roadian M/T (31x10.50/ R15 109Q) 10674NXK | 824 zł |
Nexen Roadian M/T ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ROWL ) | 716 zł |
Opona Nexen 31x10.50 R15 Roadian MT 109Q - opony terenowe 10674NXK | 785 zł |
Nexen Roadian M/T ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ROWL ) 10674NXK | 707 zł |
Opony letnie 31X10.5R15 109Q Roadian MT Nexen 2023 | 737 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →