Зимова шина Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Firestone Winterhawk 4 (205/55 R16 91H) 18087 | 401 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/55 R16 91H EVc ) | 402 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/55 R16 91H EVc ) 18087 | 398 zł |
Opona osobowa zimowa FIRESTONE WinterHawk 4 205/55 R16 91H Darmowa dostawa | 351 zł |
Firestone WINTERHAWK 4 205/55R16 91H | 377 zł |
Opona osobowa zimowa FIRESTONE WinterHawk 4 205/55 R16 91H | 351 zł |
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H
Ціни на Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H | від 351 zł | 6 пропозицій | ||
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91T | від 387 zł | 4 пропозиції | ||
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 94H | від 447 zł | 3 пропозиції | ||
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 94V | від 440 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →