Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Winterhawk 4 (205/55 R16 91H) 18087 | 401 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/55 R16 91H EVc ) | 416 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/55 R16 91H EVc ) 18087 | 410 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H
Ceny na Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91H | od 401 zł | 3 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 91T | od 387 zł | 4 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 94H | od 447 zł | 3 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 205/55 R16 94V | od 440 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →