Opona zimowa Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 91H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Control HP2 (205/55 R16 91H) 531960 | 329 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 205/55 R16 91H ) | 359 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 205/55 R16 91H ) 531960 | 359 zł |
Opona Zimowa, Fulda, Kristall Control Hp2 205/55R16 91H | 302 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 91H
Ceny na Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 91H | od 302 zł | 5 oferty | ||
Fulda Kristall Control HP 2 205/55 R16 94V | od 409 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →