Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H TOP-5niski poziom hałasu |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/55 R16 91H ) 818198 | 390 zł |
Opona Kleber 205/55R16 KRISALP HP3 M+S 91H - opony zimowe 818198 | 355 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (205/55 R16 91H) 818198 | 385 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/55 R16 91H ) | 395 zł |
Opona Zimowa, Kleber, Krisalp HP3 205/55R16 91H | 366 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H
Ceny na Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H | od 355 zł | 6 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91T | od 362 zł | 4 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 94H | od 389 zł | 4 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 94V | od 504 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →