Opona zimowa Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Kup Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H
Vredestein Wintrac (205/55 R16 91H) AP20555016HWTRA00 | 438 zł |
Vredestein Wintrac ( 205/55 R16 91H ) | 444 zł |
Vredestein Wintrac ( 205/55 R16 91H ) AP20555016HWTRA00 | 438 zł |
Holenderska opona Vredestein Wintrac jest pozycjonowana jako „but” na każdą pogodę dla samochodów, które mieszkają w regionach o łagodnych warunkach klimatycznych bez obfitych opadów śniegu w zimie.
Bieżnik w kształcie litery V
Podstawą konstrukcji opony jest bieżnik o kierunkowo symetrycznej strukturze z układem bloków w kształcie litery V w rdzeniu centralnym. Powierzchnia robocza modelu jest usiana wieloma adaptacyjnymi trójwymiarowymi listwami. Szczeliny w blokach bieżnika zwiększają całkowitą długość aktywnych krawędzi chwytających i utrzymują stabilną przyczepność opony przez cały okres jej użytkowania. W porównaniu z poprzednim modelem w obliczu Vredestein Snowtrac 5, opona dodała aż 10 tysięcy kilometrów.
Osiągi jazdy
Hydrauliczne rowki odprowadzające w obszarze roboczym opony gwarantują skuteczne odprowadzanie wody, błota pośniegowego i roztopionego śniegu w kierunku wzdłużnym i poprzecznym. Dodatkowo model urzeka doskonałą stabilnością boczną i krótką drogą hamowania (na suchej i mokrej nawierzchni). Guma nadaje się do bezpiecznej eksploatacji w zmienną zimową pogodę.
Elastyczna mieszanka gumowa
Mieszanka gumowa Vredestein Wintract jest wykonana z krzemionki z dodatkiem polimerów, dodatków i funkcjonalnych elastomerów. Taki „koktajl” zachowuje odpowiednią elastyczność podczas silnych mrozów i działa jako gwarancja niskich oporów toczenia, podnosząc rangę efektywności paliwowej opony. Opona pokazuje przeciętne wyniki tylko w dyscyplinie „Hydroplaning Resistance”, która jest pokazywana w ramach niezależnego testowania modelu według metodologii niemieckiej edycji Auto Motor und Sport w 2021 roku.
Modyfikacje Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H
Ceny na Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H | od 438 zł | 3 oferty | ||
Vredestein Wintrac 205/55 R16 91T | od 394 zł | 5 oferty | ||
Vredestein Wintrac 205/55 R16 94H | od 441 zł | 5 oferty | ||
Vredestein Wintrac 205/55 R16 94V | od 532 zł | 3 oferty |