Opona całoroczna Firestone Multiseason Gen02 225/45 R17 94V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Multiseason Gen02 225/45 R17 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Multiseason Gen02 225/45 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Multiseason GEN02 (225/45 R17 94V) 16749 | 455 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) | 438 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) 16749 | 433 zł |
Opona Firestone 225/45R17 MULTISEASON 2 94V XL - opony całoroczne 16749 | 366 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →