Всесезонна шина Firestone Multiseason Gen02 225/45 R17 94V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Firestone Multiseason Gen02 225/45 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Multiseason Gen02 225/45 R17 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Firestone Multiseason GEN02 (225/45 R17 94V) 16749 | 455 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) | 438 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) 16749 | 433 zł |
Opona Firestone 225/45R17 MULTISEASON 2 94V XL - opony całoroczne 16749 | 366 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →