Opona letnia Pirelli Scorpion Verde 215/65 R16 102H
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde 215/65 R16 102H TOP-3TOP-5 |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde 215/65 R16 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde (215/65 R16 102H) 1987700 | 644 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 215/65 R16 102H XL ) 1987700 | 621 zł |
Opona Pirelli 215/65R16 SC VERDE 102H XL - opony terenowe 19877 | 574 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 215/65 R16 102H XL ) | 629 zł |
Opona letnia PIRELLI Scorpion Verde 215/65 R16 102H Darmowa dostawa w 24 h | 626 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →