Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 215/65 R16 98H
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 215/65 R16 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 215/65 R16 98H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 215/65 R16 98H EVc ) 03588740000 | 551 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 215/65 R16 98H EVc ) | 558 zł |
Opona Continental 215/65R16 PremiumContact 6 98H - opony letnie 358874 | 498 zł |
Continental PremiumContact 6 (215/65 R16 98H) 03588740000 | 560 zł |
Opony letnie 215/65R16 98H PremiumContact 6 Continental 2023 | 498 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →