Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/65 R16 98H) 1021040 | 513 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) | 439 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) 1021040 | 434 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/65 R16 98H) 1021041 | 587 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) | 618 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) 1021041 | 604 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H | від 434 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98V | від 426 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →