Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/65 R16 98H) 1021040 | 513 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) | 439 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) 1021040 | 434 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/65 R16 98H) 1021041 | 587 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) | 618 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/65 R16 98H 4PR SBL ) 1021041 | 604 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H | od 434 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98V | od 426 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →