Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (205/55 R16 94V) 10165 | 489 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R16 94V XL ) | 468 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R16 94V XL ) 10165 | 462 zł |
Opona Bridgestone 205/55R16 TURANZA T005 94V XL - opony letnie 10165 | 427 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H | від 344 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V | від 357 zł | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V Audi | від 382 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | від 374 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Audi | від 388 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 388 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat | від 489 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V | від 427 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V Audi | від 577 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94W | від 477 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →