Літня шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (205/55 R16 94V) 4406100 | 540 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 205/55 R16 94V XL ) | 936 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 205/55 R16 94V XL ) 4118900 | 541 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (205/55 R16 94V) 3815700 | 914 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (205/55 R16 94V) 4118900 | 531 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V
Ціни на Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V | від 358 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V | від 531 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →