Opona letnia Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Bridgestone 205/55R16 TURANZA T005 94V XL - opony letnie 10165 | 466 zł |
Bridgestone Turanza T005 (205/55 R16 94V) 10165 | 489 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R16 94V XL ) | 468 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R16 94V XL ) 10165 | 463 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V
Ceny na Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H | od 355 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V | od 347 zł | 12 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V Audi | od 403 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | od 374 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Audi | od 388 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W BMW/Mini | od 388 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat | od 466 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V | od 463 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V Audi | od 599 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94W | od 494 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →