Літня шина Debica Presto HP2 205/60 R16 92H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 205/60 R16 92H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
205/60R16 92H Presto HP 2 DEBICA NOVINKA 542399 | 378 zł |
Debica Presto HP 2 (205/60 R16 92H) 542399 | 319 zł |
Debica Presto HP 2 ( 205/60 R16 92H ) | 359 zł |
Opona Dębica 205/60R16 PRESTO HP 2 92 H - opony letnie 542399 | 345 zł |
Debica Presto HP 2 ( 205/60 R16 92H ) 542399 | 359 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 205/60 R16 92H
Ціни на Debica Presto HP2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 205/60 R16 92H | від 319 zł | 5 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 205/60 R16 96V | від 379 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →