Opona letnia Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Kup Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91V
Wszystkie ceny 11 →OPONY PNEUMATYCZNE TOYO 205/55 R16 91V PROXES COMFORT 2124074700 | 396 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 205/55 R16 91V ) 4074300 | 400 zł |
Toyo Proxes Comfort (205/55 R16 91V) 4074300 | 409 zł |
Opona Toyo 205/55R16 PROXES COMFORT 91V..FIX - opony letnie 51021 | 274 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 205/55 R16 91V ) | 405 zł |
Wysokowydajne opony letnie Toyo Proxes Comfort klasy UHP (Ultra High Performance) zapewniają nie tylko wysoki poziom komfortu jazdy i akustyczny, ale także zapewniają stabilne osiągi w każdych kaprysach pogodowych ciepłej pory roku.
Asymetryczny wzór bieżnika
Model otrzymał asymetryczną rzeźbę bieżnika z trzema strefami funkcjonalnymi. Znajdujące się w nim centralne żebro usztywniające odpowiada za klarowność toru jazdy na prostoliniowej trajektorii, zewnętrzna część bieżnika utrzymuje stabilność samochodu w zakrętach, a wewnętrzna strefa poprawia właściwości trakcyjne i hamujące gumy. Opona zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy z dużą prędkością.
stabilność kursu walutowego
System drenażowy Toyo Proxes Comfort składa się z czterech wolumetrycznych podłużnych kanałów do odprowadzania mas wodnych i ukośnych rowków w okolicy barku. Na mokrej nawierzchni opona zachowuje się nie gorzej niż na suchej. Nawiasem mówiąc, szczeliny w obszarach barkowych bieżnika są skierowane nie tylko ukośnie, ale ukośnie w lewo i w prawo. Układ Dynamic Taper znacznie poprawia stabilność kierunkową pojazdu zarówno podczas jazdy po linii prostej, jak i na zakrętach.
Przyjazność dla środowiska i ekonomia
W oponie zastosowano mieszankę gumową Nano Balance z naciskiem na przyjazność dla środowiska, oszczędność i niski opór toczenia. Jednak model może pochwalić się dobrą odpornością na zużycie. Toyo Proxes Comfort to komfortowa opona letnia o wysokich parametrach użytkowych, która słusznie uważana jest za jednego z liderów średniego segmentu opon samochodowych.
Modyfikacje Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91V
Ceny na Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91H | od 353 zł | 8 oferty | ||
Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 91V | od 274 zł | 11 oferty | ||
Toyo Proxes Comfort 205/55 R16 94V | od 330 zł | 8 oferty |