Літня шина GT Radial FE2 205/55 R16 91V
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
GT Radial FE2 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT Radial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT Radial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GT Radial FE2 205/55 R16 91V
Ціни на GT Radial FE2 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
GT Radial FE2 205/55 R16 91H | від 300 zł | 1 пропозиція | ||
GT Radial FE2 205/55 R16 91V | від 318 zł | 1 пропозиція | ||
GT Radial FE2 205/55 R16 91W | від 364 zł | 1 пропозиція | ||
GT Radial FE2 205/55 R16 94V | від 368 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →