Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H 185/65 R15 88 H 185/65 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho WinterCraft WP52 (185/65 R15 88H) 2290633 | 296 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/65 R15 88H 4PR ) | 302 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/65 R15 88H 4PR ) 2290633 | 293 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (185/65 R15 88H) 2341633 | 309 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/65 R15 88H 4PR ) 2341633 | 299 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H
Ціни на Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H | від 293 zł | 5 пропозицій | ||
Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T | від 261 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →