Зимова шина VIKING WinTech 185/65 R15 88T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING WinTech 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING WinTech 185/65 R15 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Viking WinTech ( 185/65 R15 88T EVc ) 15632730000 | 280 zł |
Viking WinTech (185/65 R15 88T) 15632730000 | 279 zł |
Opona Viking 185/65R15 WINTECH 88T - opony zimowe 1563273 | 257 zł |
Viking WinTech ( 185/65 R15 88T EVc ) | 283 zł |
Opony zimowe 185/65R15 88T WinTech Viking 2023 | 267 zł |
Відеоогляди
Модификації VIKING WinTech 185/65 R15 88T
Ціни на VIKING WinTech 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 185/65 R15 88T | від 257 zł | 5 пропозицій | ||
VIKING WinTech 185/65 R15 92T | від 272 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →