Opona zimowa Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V 215/45 R18 89 V 215/45 R18 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP72 (215/45 R18 89V) 2247523 | 520 zł |
Kumho WinterCraft WP72 ( 215/45 R18 89V 4PR ) | 532 zł |
Kumho WinterCraft WP72 ( 215/45 R18 89V 4PR ) 2247523 | 526 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V
Ceny na Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 89V | od 520 zł | 3 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP72 215/45 R18 93V | od 516 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →