Opona zimowa Kumho WinterCraft Ice Wi51 185/60 R15 88T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft Ice Wi51 185/60 R15 88T 185/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft Ice Wi51 185/60 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft ice Wi51 (185/60 R15 88T) 2323813 | 323 zł |
Kumho WinterCraft ice Wi51 ( 185/60 R15 88T, Nordic compound ) | 333 zł |
Kumho WinterCraft ice Wi51 ( 185/60 R15 88T, Nordic compound ) 2323813 | 323 zł |
Modyfikacje Kumho WinterCraft Ice Wi51 185/60 R15 88T
Ceny na Kumho WinterCraft Ice Wi51 185/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft Ice Wi51 185/60 R15 88T | od 323 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →