Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 96H
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 96H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 96H
Ceny na Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 92H | od 486 zł | 2 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 92T | od 496 zł | 3 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 96H | od 519 zł | 2 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip Performance 3 205/60 R16 96V | od 659 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →