Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT SPEED-GRIP 5 3PMSF MS XL - 205/60/16 96H - C/B/72 - ZIMA - Turyst | 529 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 205/60 R16 96H XL EVc ) | 452 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 205/60 R16 96H XL EVc ) 03736240000 | 446 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 92H | od 428 zł | 4 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H | od 446 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →