Opona zimowa Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 96H
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 96H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP52 (205/60 R16 96H) 2290773 | 415 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 205/60 R16 96H XL ) | 491 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 205/60 R16 96H XL ) 2290773 | 593 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 96H
Ceny na Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 92H | od 341 zł | 5 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 205/60 R16 96H | od 415 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →