Opona zimowa Semperit Van-Grip 3 175/65 R14C 90T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Van-Grip 3 175/65 R14C 90T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Van-Grip 3 175/65 R14C 90T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Van-Grip 3 (175/65 R14 90/88T) 04702830000 | 463 zł |
Semperit Van-Grip 3 ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) 04702830000 | 464 zł |
Semperit Van-Grip 3 ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →