Opona zimowa Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T
Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Matador MPS530 Sibir Snow Van - 175/65/R14 90 T - E/C/73 dB - Opony transp | 416 zł |
Opona Matador 175/65R14C MPS530 SIBIR SNOW 90/88 T - opony dostawcze 42805 | 379 zł |
Matador MPS530 Sibir Snow Van (175/65 R14 90/88T) 04280580000 | 414 zł |
Matador MPS530 Sibir Snow Van ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) | 420 zł |
Matador MPS530 Sibir Snow Van ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) 04280580000 | 415 zł |
Opony zimowe 175/65R14 90/88T MPS530 Sibir Snow Van Matador 2023 | 362 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →