Всесезонна шина Matador MP 62 All Weather Evo 155/70 R13 75T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Matador MP 62 All Weather Evo 155/70 R13 75T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MP 62 All Weather Evo 155/70 R13 75T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Matador MP62 All Weather Evo (155/70 R13 75T) 15810640000 | 236 zł |
Matador MP62 All Weather Evo ( 155/70 R13 75T EVc ) | 240 zł |
Matador MP62 All Weather Evo ( 155/70 R13 75T EVc ) 15810640000 | 239 zł |
Opona Wielosezonowa Matador Mp62 Allweather Evo 155/70R13 75T M+S | 184 zł |
Opony całoroczne 155/70R13 75T MP62 All Weather Evo Matador 2024 | 181 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →