Зимова шина Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T
Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Matador MPS530 Sibir Snow Van - 175/65/R14 90 T - E/C/73 dB - Opony transp | 416 zł |
Opona Matador 175/65R14C MPS530 SIBIR SNOW 90/88 T - opony dostawcze 42805 | 379 zł |
Matador MPS530 Sibir Snow Van (175/65 R14 90/88T) 04280580000 | 414 zł |
Matador MPS530 Sibir Snow Van ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) | 420 zł |
Matador MPS530 Sibir Snow Van ( 175/65 R14C 90/88T 6PR ) 04280580000 | 415 zł |
Opony zimowe 175/65R14 90/88T MPS530 Sibir Snow Van Matador 2023 | 362 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →