Opona letnia Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Life 3 (195/65 R15 95T) 03724980000 | 347 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 195/65 R15 95T XL EVc ) | 321 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 195/65 R15 95T XL EVc ) 03724980000 | 316 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T
Ceny na Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 91H | od 278 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 91V | od 298 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T | od 316 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →