Opona zimowa Nokian Snowproof 1 205/60 R16 96H
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 1 205/60 R16 96H 205/60 R16 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 1 205/60 R16 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Snowproof 1 (205/60 R16 96H) T432963 | 476 zł |
Nokian Snowproof 1 ( 205/60 R16 96H XL ) | 489 zł |
Opona Nokian 205/60R16 Snowproof 1 XL M+S 96H - opony zimowe T432963 | 462 zł |
Nokian Snowproof 1 ( 205/60 R16 96H XL ) T432963 | 416 zł |
Opona Nokian 205/60R16 Snowproof 1 XL 96H - opony zimowe 181697 | 462 zł |
Modyfikacje Nokian Snowproof 1 205/60 R16 96H
Ceny na Nokian Snowproof 1 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Nokian Snowproof 1 205/60 R16 96H | od 416 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →