Opona letnia Nokian Wetproof 1 195/55 R20 95H
Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Wetproof 1 195/55 R20 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Wetproof 1 195/55 R20 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Tyres Wetproof 1-195/55R20 95H opony letnie T433241 | 651 zł |
Nokian Wetproof 1 (195/55 R20 95H) T433241 | 473 zł |
Nokian Wetproof 1 ( 195/55 R20 95H XL ) T433241 | 646 zł |
Nokian Wetproof 1 ( 195/55 R20 95H XL ) | 661 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →