Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 96H
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 96H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 96H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Winterhawk 4 (205/60 R16 96H) 31237 | 559 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/60 R16 96H XL ) 31237 | 646 zł |
Opona Firestone 205/60R16 Winterhawk 4 96H - opony zimowe 18081 | 419 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/60 R16 96H XL ) | 653 zł |
Firestone Winterhawk 4 (205/60 R16 96H) 18081 | 472 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/60 R16 96H XL EVc ) | 522 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 205/60 R16 96H XL EVc ) 18081 | 517 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 96H
Ceny na Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 92H | od 422 zł | 4 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 205/60 R16 96H | od 419 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →