Opona całoroczna Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T
Wideo 4Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Solus 4S HA31 (175/70 R13 82T) 2165303 | 203 zł |
Kumho Solus 4S HA31 ( 175/70 R13 82T 4PR ) | 210 zł |
Kumho Solus 4S HA31 ( 175/70 R13 82T 4PR ) 2165303 | 208 zł |
Opona Kumho 175/70R13 HA31 82T - opony całoroczne 2165303 | 204 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →